wtorek, 21 marca 2017

Weź udział w badaniu GetResponse i wygraj voucher do Amazon o wartości 100 zł.

Wygraj kartę podarunkową! Zobacz wiadomość online.
GetResponse
Dołącz do jednego z największych projektów badawczych 2017 roku! Podziel się swoim doświadczeniem i wygraj jedną z pięciu kart podarunkowych Amazon o wartości 100 zł.
GetResponse we współpracy ze SmartInsights, Content Marketing Institute i Kath Pay, CEO agencji Holistic Email Marketing, tworzy kompleksowe badanie dotyczące stanu email marketingu, marketing automation oraz strategii content marketingowych na świecie. Nie chcemy robić tego bez Ciebie!
   Co zyskasz?
  • Staniesz się częścią jednego z najciekawszych badawczych projektów marketingowych.
  • Dodatkowo weźmiesz udział w losowaniu karty podarunkowej o wartości 100 zł, do wykorzystania w serwisie Amazon.
Twój głos bardzo nam pomoże! Wypełnij krótką ankietę. Dzięki temu wspólnie stworzymy aktualny obraz rynku online marketingowego na świecie. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie zajmie Ci dłużej niż 10 minut.


Partnerzy badania: 
Ta wiadomość została wysłana na zlecenie GetResponse Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Arkońska 6 bud A3, 80-387 Gdańsk; zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000187388, NIP 9581368984, o kapitale zakładowym 5 279 000 złotych.


Otrzymujesz ten mailing ponieważ podczas składania wniosku o produkt finansowy wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Money.pl sp. z o.o. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych przez administratora danych. W celu zmiany ustawień wysyłki prosimy o wiadomość na adres: otrs@firma.money.pl


Money.pl sp. z o.o., pl. Grunwaldzki 23, Wrocław, dolnośląskie 50-365, Poland

Rezygnacja z otrzymywania wiadomości lub uaktualnienie danych kontaktowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz