piątek, 10 października 2014

Sprawdź, gdzie nadal warto wpłacić swoje oszczędności.

Witaj, 

w środę Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy procentowe. Główna stopa procentowa wynosi obecnie zaledwie 2 procent! To na pewno bardzo dobra wiadomość dla kredytobiorców, którzy już spłacają kredyty w złotówkach. Niestety, niższe stopy zapewne będą miały negatywny wpływ na oprocentowanie depozytów bankowych.

Już od dłuższego czasu średnie oprocentowanie lokat utrzymuje się na podobnym poziomie. Część banków decyduje się na drobne obniżki, ale inne wciąż oferują promocyjne lokaty, dające odsetki zdecydowanie powyżej przeciętnej. Jednak większe cięcia stóp procentowych w końcu zmuszą banki do wprowadzenia większych korekt.

Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, w których bankach nadal można znaleźć wysokooprocentowane lokaty. Zobacz, gdzie warto wpłacić swoje oszczędności. Wybierz lokatę najlepszą dla siebie.

Pozdrawiam
Konrad, MarketMoney.pl

Lokata Happy w Idea Bank na 5%
Bez zakładania konta.
Od 1 000 zł, tylko na 3 miesiące.
Sprawdź >>
Lokata Getin online na 4,5%
Na 2 miesiące, od 500 do 10 000 zł.
Zrywasz kiedy chcesz, bez utraty odsetek.  
Sprawdź >>
Lokata Bezkarna Banku BGŻ na 4%
Wypełniasz wniosek online, umowę podpisujesz smsem.
Od 1 000 zł do 20 000 zł.
Sprawdź >>
Lokata Direct Santander Consumer Bank na 3,7%
Bez opłat za otwarcie i prowadzenie.
Na 36 miesięcy.
Sprawdź >>

Powyższe dane nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Informacja została wysłana zgodnie z regulaminem Money.pl, w ramach którego działają serwisy należące do Grupy Money.pl (Money.pl, iWoman.pl, MenStream.pl, Platine.pl, MyStock.pl, MyMoney.pl). Jesteś użytkownikiem przynajmniej jednego z tych serwisów. Zmienić swoje ustawienia lub zrezygnować z korzystania z usługi możesz na stronie konto.money.pl.
Money.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 23, kod poczt. 50-365, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 45348.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz