czwartek, 24 października 2013

Arkusze kalkulacyjne w księgowości i nie tylko - już jutro rozpoczynamy e-kurs

Serwis podatki.biz zaprasza na:

E-kurs: Arkusze kalkulacyjne
(Microsoft Excel, OpenOffice Calc i arkusze Google)
w biurze i księgowości

Przedstawiamy Państwu nowatorski e-kurs, dzięki któremu zdobędziecie praktyczne umiejętności wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych w codziennej pracy w biurze i księgowości. Ich wszechstronne możliwości, pokazujemy w oparciu o aplikacje: Microsoft Office, Open Office oraz arkusz kalkulacyjny Google działający on-line w przeglądarce internetowej. Pierwsza z tych aplikacji jest płatna, korzystanie z dwóch pozostałych jest całkowicie bezpłatne. Jeżeli nie wykorzystujecie jeszcze w pełni arkuszy kalkulacyjnych, ten e-kurs jest dla Was.

Data rozpoczęcia: czwartek, 24 października 2013 r.

Ważne: wszystkie operacje (począwszy od pierwszego uruchomienia programu) opisujemy równolegle - nie ma więc znaczenia, czy wykorzystujecie na co dzień oprogramowanie płatne.

E-kurs kierujemy do początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników arkuszy kalkulacyjnych (Excel, Calc i Google).

W trakcie kursu zwrócimy uwagę na szereg przydatnych funkcji, jakie znajdują się w tych aplikacjach.  Pokażemy jak można zautomatyzować wiele żmudnych przeliczeń, które nastręczają wiele problemów i są źródłem częstych pomyłek.

Kurs zawiera praktyczne przykłady oraz opatrzony jest licznymi ilustracjami. Każda z lekcji dostarczy wiedzę, którą będzie można od razu zastosować w pracy. Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz możliwe stanie się szybkie tworzenie dokumentów i wzorów, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy.

Bardzo ważne! W kursie uczestniczysz wtedy, kiedy masz czas. Ukończysz go w terminie, który sam sobie wyznaczysz. Materiały szkoleniowe, ilustrowane wieloma przykładami, będą przesyłane co tydzień w formie e-booka na Twój adres e-mail. Materiały pisane są w sposób zrozumiały i przyjazny, ilustrowany wieloma przykładami - ich zadaniem jest stopniowe wprowadzenie Uczestników kursu w tematykę wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych - od zagadnień stosunkowo prostych aż do tych, które budzą największe wątpliwości.

Dla każdej lekcji kursu udostępniamy test on-line. Rozwiązując test, sprawdzasz swoją wiedzę i jednocześnie utrwalasz zdobyte wiadomości. Po rozwiązaniu testu otrzymasz informację o wyniku. Jeśli będzie niezadowalający, będziesz mógł rozwiązać kolejny test z tego zakresu. Historia testów, pytania i odpowiedzi z komentarzem, a także osiągnięte przez Ciebie wyniki będą widoczne w Twoim panelu osobistym. Jeżeli akurat jesteś na urlopie lub nie masz czasu, nic nie szkodzi. Test będzie cały czas dostępny w Twoim panelu osobistym.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat poświadczający jego ukończenie.

I jeszcze jedna bardzo istotna rzecz - cena. Wynosi ona tylko 190 zł netto. W jej ramach otrzymasz 15 lekcji w formie e-booka, dostęp do testów oraz certyfikat poświadczający ukończenie kursu.

Cena obejmuje:

  • materiały szkoleniowe w formie elektronicznej,
  • dostęp do testów on-line,
  • certyfikat poświadczający ukończenie kursu.

Ten list został wysłany do Ciebie przez Money.pl Sp. z o.o. na zlecenie:
TaxNet spółka z o.o. ul. Młyńska 13A, 43-100 Tychy, REGON: 277463136, NIP: 646-25-04-471, bezpłatna infolinia: 800-706-818, tel.: (32) 327-76-33, fax: (32) 328-50-19, kom.: 519 197 292, KRS: 0000197413, Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 zł

Informacja została wysłana zgodnie z regulaminem Money.pl, w ramach którego działają
serwisy należące do Grupy Money.pl (Money.pl, iWoman.pl, MenStream.pl, Platine.pl, MyStock.pl, MyMoney.pl).
Jesteś użytkownikiem przynajmniej jednego z tych serwisów.
Zmienić swoje ustawienia lub zrezygnować z korzystania z usługi możesz na stronie login.money.pl.

Money.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 23, kod poczt. 50-365, zarejestrowana
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 45348

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz